ÇÖZÜMLERİMİZ

Eğitim

Eğitim kuruluşları, genel olarak yazıcı maliyetlerini genellikle göz ardı eden ve etkilerini göz ardı eden ek yükü azaltmak için yenilikçi çözümler arar. Toner kullanımını ve baskı maliyetlerini azaltmak için akademik kurumlar ve eğitim kurumları baskı politikalarını ve kurallarını düzenler, aksi takdirde öğrenciler ve öğretim üyeleri çoğu zaman mürekkep, toner veya kağıt masraflarını dikkate almadan yazıcıları kullanırlar.


PretonSaver ™ ile kurumsal baskı maliyetlerinde %30-50, okullar ve akademik kurumlar için ideal çözümler olan PretonPower ™ ile PC güç tüketiminde% 60'a kadar tasarruf edin. PretonSaver ™ 'ı hızlı ve kolay bir şekilde kurun ve kurum içinde bulutta dağıtılmış olsun, kurumunuz genelinde merkezi baskı politikalarının otomatik olarak uygulanmasını sağlayın. PretonPower ve PretonSaver ™ iş ortağı, otomatik veya isteğe bağlı kapatma, uyku, hazırda bekletme ve bilgisayarların uyandırılması ile kurumsal karbon ayak izini uygun maliyetle en aza indirerek olağanüstü değer sağlar.

Akademik kurumlar, PretonSaver ™ ile toner ve donanımın ömrünü uzatmak için dahili yazıcı kullanımını daha iyi anlarken, PretonPower ™ PC'nin güç tüketimini optimize eder ve maliyetleri düşürür. Her iki çözüm de tüm kurumdaki her yazdırma işinin ayrıntılı bir dökümüyle kapsamlı kullanım raporları sunar. Kullanıcı ve grup politikaları oluşturmak basittir ve baskı ve PC güç tüketimi maliyetleri hakkındaki spekülasyonları ölçülebilir sonuçlar için somut, uygulanabilir metriklere dönüştürür.

Sağlık için PretonSaver ve PretonPower

Baskı maliyetlerinde %30-50, PC güç tüketiminde %60'a kadar tasarruf edin.

Dünyanın dört bir yanındaki sağlık kuruluşları, belirli roller için yüzlerce ve binlerce kişiyi istihdam etmektedir ve çalışanların yalnızca genellikle ele alabilecekleri kritik görevler için zamanları gereklidir. Büyüyen bir sağlık kuruluşunun dinamikleri zaman zaman yoğun ve değişken olabiliyor, öncelikler her an anında değişiyor.

Baskı maliyetleri ve PC güç tüketiminin etkisi sıklıkla göz ardı edilip hafife alınsa da, satın alma yöneticileri şirket içi veya bulutta PretonSaver ™ ve PretonPower ™ 'ı benimseyerek kurumsal ek yükü kolayca azaltabilir. Kuruluş genelinde uygulanan düzenlenmiş baskı ve otomatik PC güç kullanım kuralları ile tasarruflar baskı maliyetlerinde %50'ye kadar ve PC güç tüketim maliyetinde% 60'a kadar birikir.

Baskı maliyetleri ve PC güç tüketiminin etkisi sıklıkla göz ardı edilip hafife alınsa da, satın alma yöneticileri şirket içi veya bulutta PretonSaver ™ ve PretonPower ™ 'ı benimseyerek kurumsal ek yükü kolayca azaltabilir. Kuruluş genelinde uygulanan düzenlenmiş baskı ve otomatik PC güç kullanım kuralları ile tasarruflar baskı maliyetlerinde %50'ye kadar ve PC güç tüketim maliyetinde% 60'a kadar birikir.

Preton’un kullanım raporları ile sağlık kuruluşları mürekkep, toner ve diğer baskı maliyetlerini etkileyen faktörleri kolayca belirleyebilir; böylece kuruluşunuz tasarruf etmeye başlamak için hızlı ve yeterli önlemleri alabilir. Hangi kullanıcıların veya grupların, özel olarak yazdırılabilir ve PC güç tüketimi politikaları gerektirdiği hakkında daha fazla bilgi edinin. PretonSaver ™ ve PretonPower ™ ile sağlık kuruluşunuzun yazıcı toneri ve PC güç kullanımının maliyet verimliliğini optimize ederken zamandan ve finansal kaynaklardan tasarruf edin ve üretkenliği artırın.

Preton - Sürdürülebilirlik Ortağınız

Gezegeni Kurtarırken Baskı Hacmini ve Toner Yükünü Azaltın

        

Çevre bilinci, kurumsal DNA, kültür ve değerlerde giderek daha kritik bir rol oynamaktadır; dünya çapındaki işletmeler, yazıcılardan ve PC'lerden başlayarak optimum güç tüketimi ve kaynak kullanımı ile karbon ayak izlerini en aza indirmek için Preton'un çözümlerini kullanmaktadır. Genellikle gözden kaçan yazıcı ve PC güç tüketimi, özellikle kuruluştaki kesin baskı ve bilgisayarların güç kullanım alışkanlıklarını bilmeden israf edilebilir.
Gelişmiş yapay zeka algoritmalarıyla desteklenen PretonSaver™ 'nin patent bekleyen piksel optimizasyon teknolojisi, üstün baskı kalitesi sunarken toner veya mürekkepte% 35'e varan oranda tasarruf sağlamak için gereksiz pikselleri kaldırır. PretonSaver ™ 'ın akıllı baskı yönetimi ve toner kullanım optimizasyonu ve PretonPower ™ kullanarak PC güç tüketiminde ek tasarruflar sayesinde,% 35 daha fazla baskı kartuşu tasarruf edin ve kullanılan her baskı kartuşunda 4.8 kg Karbon Dioksit israfını ve salınmasını önleyin. Preton’un kapsamlı kullanım raporlarında oluşturulmuş, her iki önde gelen çözümle birlikte eyleme geçirilebilir analitiklerle kurumsal baskı alışkanlıklarının ve PC güç tüketimi eğilimlerinin ayrıntılarını keşfedin.


Şirket içindeki veya buluttaki PretonSaver™ ve PretonPower™ ile kurumsal karbon ayak izini en aza indirin ve çevreyi koruyun.

Preton ile ortaklık: MSP'ler ve Bayiler

Preston ile Maliyet ve Kaldıraç Kârını Azaltın

MSP'ler ve bayiler, işletme genel giderlerini azaltmak, kâr marjlarını artırmak ve katma değerlerini artırmak ve giderek daha rekabetçi bir pazarda sürekli olarak yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler aramaktadır. PretonSaver ™ 'ın PretonPower ™' ın PC güç tüketim yükünü azaltmasıyla iş ortaklığı yapan gelişmiş baskı yönetimi ve toner kullanımı optimizasyon çözümleriyle MSP'ler ve bayiler kar marjlarını artırır ve yeni iş fırsatlarını her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde oluşturur.

Preton’un çözümleri, kurumsal baskı kullanım istatistiklerinin ayrıntılı bir dökümünü içeren gelişmiş baskı raporları sağlar. Oluşturulan bilgiler, yazdırma kurallarının basitleştirilmiş ve etkili bir şekilde uygulanması, israfın azaltılması, karbon ayak izinin en aza indirilmesi ve yazıcı toner ve donanımının maliyet etkinliğinin optimize edilmesi için kullanım alışkanlıklarının belirlenmesine yardımcı olur.

MSP'ler, optimum toner ve mürekkep tüketimi için merkezi baskı politikalarının kolay bir şekilde uygulanmasıyla Preton ile sadece bayi ve yönetilen servis sağlayıcısı olarak ortaklık kurarak baskı maliyetlerinde% 30-50 tasarruf sağlar. Preton’un çözümleri şirket içi veya bulutta, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.